LUE LISÄÄ

MITEN TOIMIA LIIKENNEVAHINGON SATTUESSA?

Oletko ollut osallisena liikennevahingossa? Olemme sopineet vakuutusyhtiöiden kanssa toimintatavat joilla varmistetaan, että korjaustyö voidaan aloittaa ilman turhia viivytyksiä. Voit myös tehdä ajanvarauspyynnön toimipisteisiimme valtakunnallisesti.

LUE LISÄÄ
LUE LISÄÄ

VAURIOKORJAUS

Vauriokorjaukset meiltä valtakunnallisesti. Kaikki korikorjaamomme tekevät työnsä ammattitaitoisesti ja huolellisesti säilyttäen korin alkuperäisen turvallisuuden ja arvon.

LUE LISÄÄ
LUE LISÄÄ

HUOLTOPALVELUT

Ammattitaitoinen ja asiantunteva henkilökuntamme palvelee Sinua kaikissa autosi huolto- ja korjaustoimenpiteissä. Lue lisää huoltopalveluistamme ja tee ajanvaraus.

LUE LISÄÄ
LUE LISÄÄ

MAALAUS

Maalauspalvelut hoidamme omissa laadukkaissa maalaamoissamme. Maalaustekniikkamme edustaa pitkälle kehitettyä työturvallisuutta ja ympäristöystävällisyyttä.

LUE LISÄÄ
TILAA | ORDER

PALVELUAUTO | SERVICE CAR

Palveluauto tulee luoksesi tekemään tarvittavat valmistelut korjauksen aloittamiseksi. Service Car will come to you and perform the ordered work.

TILAA | ORDER

Toimipisteet ja jonotilanteet

Jonon pituus:       0-4 työpäivää       5-9 työpäivää       yli 9 työpäivää
Toggle

Näytä jonotilanteen mukaan

 
Toimipiste Jonotilanne Osoite Yhteystiedot
91 InCar Lahti 0–4 työpäivää Alhonkatu 5, 15610 Lahti Vauriokorjaus
020 734 3098
lahti@incar.fi
ma-pe 8-16
84 InCar Pori 0–4 työpäivää Palokunnantie 3, 28360 Pori Vauriokorjaus, huolto
040 865 1482
pori@incar.fi
ma-pe 8-16
83 InCar Rovaniemi 0–4 työpäivää Ulakatu 11, 96300 Rovaniemi Vauriokorjaus
020 734 7580
rovaniemi@incar.fi
ma-pe 7.30-16
82 InCar Oulu 0–4 työpäivää Moreenikuja 2, 90630 Oulu Vauriokorjaus
020 734 7570
oulu@incar.fi
ma-pe 8-16
81 InCar Lappeenranta 0–4 työpäivää Myllymäenkatu 10, 53550 Lappeenranta Vauriokorjaus, huolto
020 734 7560
lappeenranta@incar.fi
ma-pe 8-16
80 InCar Kuopio 0–4 työpäivää Virranniementie 14, 70420 Kuopio Vauriokorjaus
020 734 7550
kuopio@incar.fi
ma-pe 8-16
79 InCar Jyväskylä 0–4 työpäivää Sorastajantie 4, 40320 Jyväskylä Vauriokorjaus
020 734 7540
jyvaskyla@incar.fi
ma-pe 8-16
78 InCar Joensuu 0–4 työpäivää Jukolankatu 18, 80160 Joensuu Vauriokorjaus
020 734 7530
joensuu@incar.fi
ma-pe 8-16
77 InCar Tampere 0–4 työpäivää Perkkoonkatu 9, 33850 Tampere Vauriokorjaus
020 734 7520
tampere@incar.fi
ma-pe 8-16
76 InCar Turku Tiemestarinkatu 0–4 työpäivää Tiemestarinkatu 5, 20360 Turku Vauriokorjaus
020 734 3090
turku@incar.fi
ma-pe 8-16
75 InCar Turku Kuormakatu 0–4 työpäivää Kuormakatu 17, Turku Vauriokorjaus
020 734 3090
turku@incar.fi
ma 6.30-17, ti-pe 7-17
74 InCar Järvenpää 0–4 työpäivää Kehittäjänkatu 6, 04440 Järvenpää Vauriokorjaus
040 581 1338
jarvenpaa@incar.fi
ma-pe 8-16
73 InCar Tuusula 0–4 työpäivää Huurrekuja 1, 04360 Tuusula Vauriokorjaus
020 787 9484
tuusula@incar.fi
ma-pe 8-16
72 InCar Klaukkala 0–4 työpäivää Lahnuksentie 21, 01840 Klaukkala Vauriokorjaus
020 787 9480
klaukkala@incar.fi
ma-pe 8-16
71 InCar Espoo 0–4 työpäivää Tillinmäentie 1, 02330 Espoo Vauriokorjaus
020 759 7450
espoo@incar.fi
ma 6.30-17, ti-pe 7-17
70 InCar Vantaa Kiitoradantie 0–4 työpäivää Kiitoradantie 6, 01530 Vantaa Smart-korjaamo (koukkuoikaisut, paikkamaalaukset, verhouksen korjaus)
020 752 9988
smart@incar.fi
ma-pe 8-16
69 InCar Vantaa Ohtolankatu 0–4 työpäivää Ohtolankatu 4, 01510 Vantaa Vauriokorjaus
020 752 9980
airport@incar.fi
ma 6.30-17, ti-pe 7-17
68 InCar Helsinki Pasila 0–4 työpäivää Postintaival 5A, 00240 Helsinki (portti 7, ovi 13)
Vauriokorjaus
020 734 7510
helsinki.rk@incar.fi
ma-pe 8-16
67 InCar Helsinki Malmi 0–4 työpäivää Ormuspellontie 5, 00700 Helsinki Vauriokorjaus, huolto
020 752 9990
huolto@incar.fi, pelti@incar.fi
ma 6.30-17, ti-pe 7-17

 
Puhelun hinta 0207-numeroon: lankapuhelimesta 8,35 snt/puhelu + 7,02 snt/min, matkapuhelimesta 8,35 snt/puhelu + 17,17 snt/min
Toggle