Toimipisteiden tiedot

Hallintapaneeli
Toimipiste Katuosoite Puhelinnumero Sähköposti Avoinna Linkki Ajanvaraus
InCar Espoo Espoonlahti Sillankorva 15, 02300 Espoo 0300 247 270 espoonlahti@incar.fi Ma-pe 7-17 Toimipistesivu Lasipalvelu Vahinkotarkastus
InCar Espoo Kivenlahti Tillinmäentie 1, 02330 Espoo 0300 247 253 kivenlahti@incar.fi Ma-pe 7–17 Toimipistesivu Lasipalvelu Vahinkotarkastus
InCar Forssa (Delta) Hämeentie 35, 30100 Forssa 0300 247 282 forssa.delta@incar.fi Ma-Pe 8-16
La suljettu
Su suljettu
Toimipistesivu Lasipalvelu Vahinkotarkastus
InCar Heinola Vuohkallio Sahaajantie 3, 18200 Heinola 0300 247 252 heinola.vaurio@incar.fi Ma-pe 7.30–16.30 Toimipistesivu Lasipalvelu Vahinkotarkastus
InCar Helsinki Ala-Tikkurila Aamuruskontie 6, 00750 Helsinki 0300 247 279 ala-tikkurila@incar.fi Ma-pe 7.00-17.00 Toimipistesivu Lasipalvelu Vahinkotarkastus
InCar Helsinki Herttoniemi Mekaanikonkatu 5, 00880 Helsinki 0300 247 242 herttoniemi@incar.fi Ma–Pe 7–20
La 10-16 (vain vahinkotarkastukset)
Toimipistesivu Lasipalvelu Vahinkotarkastus
InCar Helsinki Herttoniemi (Delta) Mekaanikonkatu 8, 00880 Helsinki 0300 247 281 herttoniemi.delta@incar.fi Ma-pe 7-15 Toimipistesivu Lasipalvelu Vahinkotarkastus
InCar Helsinki Konala (Delta) Ruosilantie 5, 00390 Helsinki 0300 247 280 konala.delta@incar.fi Ma-pe 7-18 Toimipistesivu Lasipalvelu Vahinkotarkastus
InCar Helsinki Malmi Ormuspellontie 5, 00700 Helsinki 0300 247 240 malmi@incar.fi Ma-pe 7–17 Toimipistesivu Lasipalvelu Vahinkotarkastus
InCar Helsinki Pasila Postintaival 5 a (portti 7, ovi 13), 00240 Helsinki 0300 247 241 pasila@incar.fi Ma-pe 8-16 Toimipistesivu Lasipalvelu Vahinkotarkastus
InCar Hyvinkää Kehäkuja 11, 05460 Hyvinkää 0300 247 264 hyvinkaa@incar.fi Ma-pe 7.30–16 Toimipistesivu Lasipalvelu Vahinkotarkastus
InCar Hämeenlinna Vastustie 1, 13130 Hämeenlinna 0300 247 276 hameenlinna@incar.fi Ma-pe 8-16 Toimipistesivu Lasipalvelu Vahinkotarkastus
InCar Joensuu Tulliportinkatu 54, 80130 Joensuu 0300 247 255 joensuu@incar.fi Ma-pe 7.30-17 Toimipistesivu Lasipalvelu Vahinkotarkastus
InCar Jyväskylä Leipomonkuja 3, 40320 Jyväskylä 0300 247 256 jyvaskyla@incar.fi Ma-Pe 7.30-17 Toimipistesivu Lasipalvelu Vahinkotarkastus
InCar Järvenpää Kehittäjänkatu 6, 04440 Järvenpää 0300 247 265 jarvenpaa@incar.fi Ma-Pe 7–17 Toimipistesivu Lasipalvelu Vahinkotarkastus
InCar Kangasala Kalliontie 32, 36220 Kangasala 0300 247 271 kangasala@incar.fi Ma-pe 8-16 Toimipistesivu Lasipalvelu Vahinkotarkastus
InCar Kauppakeskus Redi Hermannin rantatie 5, 00580 Helsinki 0300 247 284 redi@incar.fi Ma-Pe 9-18
La 10-18
Su suljettu
Toimipistesivu Lasipalvelu Vahinkotarkastus
InCar Keminmaa Valiontie 1, 94450 Keminmaa 0300 247 273 keminmaa@incar.fi Ark 8–16 Toimipistesivu Lasipalvelu Vahinkotarkastus
InCar Keuruu Mäntymäentie 8, 42700 Keuruu 0300 870 550 vauriokorjaukset@autokorjaamoliimatainen.fi Arkisin klo 7.30–16 Toimipistesivu Lasipalvelu Vahinkotarkastus
InCar Kirkkonummi Munkinmäentie 25, 02400 Kirkkonummi 0300 870 554 stellberg@kolarikorjaamo.fi Ark. 7.30–16 Toimipistesivu Lasipalvelu Vahinkotarkastus
InCar Klaukkala Lahnuksentie 21, 01840 Klaukkala 0300 247 254 klaukkala@incar.fi Ma-pe 8–16 Toimipistesivu Lasipalvelu Vahinkotarkastus
InCar Kokkola Asentajantie 11, 67600 Kokkola 0300 247 297 kokkola@incar.fi Ma-pe 8-16 Toimipistesivu Lasipalvelu Vahinkotarkastus
InCar Kotka (Delta) Suurniitynkatu 2, 48600 Kotka 0300 247 283 kotka.delta@incar.fi Ma-pe 8-16 Toimipistesivu Lasipalvelu Vahinkotarkastus
InCar Kouvola Kaupinkatu 1, 45130 Kouvola 0300 247 290 kouvola@incar.fi Ma-Pe 8–17 Toimipistesivu Lasipalvelu Vahinkotarkastus
InCar Kristiinankaupunki Kristiinankatu 32, 64100 Kristiinankaupunki 0300 870 552 krs@autocenter.inet.fi Arkisin klo 7.30–16 Toimipistesivu Lasipalvelu Vahinkotarkastus
InCar Kuopio Väliköntie 6, 70700 Kuopio 0300 247 258 kuopio@incar.fi Ma-pe 7.30–16.30 Toimipistesivu Lasipalvelu Vahinkotarkastus
InCar Lahti Laatukatu 16, 15680 Lahti 0300 247 266 lahti@incar.fi Ma-pe 8–17 Toimipistesivu Lasipalvelu Vahinkotarkastus
InCar Lappeenranta Myllymäenkatu 12, 53550 Lappeenranta 0300 247 259 lappeenranta@incar.fi Ma-pe 8–16 Toimipistesivu Lasipalvelu Vahinkotarkastus
InCar Lempäälä Ideaparkinkatu 11 37570 Lempäälä 0300 870 553 info@abs1.fi Arkisin klo 8–17 Toimipistesivu Lasipalvelu Vahinkotarkastus
InCar Liminka Pölykuja 3, 91900 Liminka 0300 870 558 liminka@liminganautopiste.fi Ma–Pe 8–16 Toimipistesivu Lasipalvelu Vahinkotarkastus
InCar Loimaa Sunintie 45, 32210 Loimaa 0300 870 556 maalaus@autohuoltomaunu.fi Ark. 7.30–17 Toimipistesivu Lasipalvelu Vahinkotarkastus
InCar Mikkeli Karikontie 1, 50600 Mikkeli 0300 247 288 mikkeli@incar.fi Ma-pe 7.30-16.30 Toimipistesivu Lasipalvelu Vahinkotarkastus
InCar Oulu Limingantulli Kallisenhaara 1, 90400 Oulu 0300 247 275 oulu.limingantulli@incar.fi Ma-pe 8-16 Toimipistesivu Lasipalvelu Vahinkotarkastus
InCar Oulu Rusko Konetie 2, 90620 Oulu 0300 247 287 oulu.rusko@incar.fi Ma-pe 8-16 Toimipistesivu Lasipalvelu Vahinkotarkastus
InCar Oulu Vasaraperä Vasaratie 1, 90410 Oulu 0300 247 260 oulu@incar.fi Ma-pe 7.30-17
Toimipistesivu Lasipalvelu Vahinkotarkastus
InCar Pietarsaari Tapanintie 10, 68600 Pietarsaari 0300 870 551 info@bilmalarservice.fi Arkisin klo 7–16 Toimipistesivu Lasipalvelu Vahinkotarkastus
InCar Pori Palokunnantie 3, 28360 Pori 0300 247 261 pori@incar.fi Ma-Pe 8-16 Toimipistesivu Lasipalvelu Vahinkotarkastus
InCar Rauma Kairakatu 9, 26100 Rauma 0300 247 243 rauma@incar.fi Ma-Pe 8-16 Toimipistesivu Lasipalvelu Vahinkotarkastus
InCar Rovaniemi Ahjotie 3, 96300 Rovaniemi 0300 247 262 rovaniemi@incar.fi Ma-pe 8-16 Toimipistesivu Lasipalvelu Vahinkotarkastus
InCar Tampere Lakalaiva (Delta) Lakalaivankatu 1, 33840 Tampere 0300 247 278 tampere.delta@incar.fi Ma-pe 8-16 Toimipistesivu Lasipalvelu Vahinkotarkastus
InCar Tampere Lielahti Turvesuonkatu 14, 33400 Tampere 0300 247 295 tampere.lielahti@incar.fi Ma-pe 7.30-17
29.–31.8. avoinna klo 8–16
Toimipistesivu Lasipalvelu Vahinkotarkastus
InCar Tornio Levysepänkatu 2, 95470 Tornio 0300 870 555 info@polarautomaalaus.fi Ma–To 8–16
Pe 8–14
Toimipistesivu Lasipalvelu Vahinkotarkastus
InCar Turku Oriketo Kuormakatu 17, 20380 Turku 0300 247 248 turku@incar.fi Ma-Pe 7.30-17 Toimipistesivu Lasipalvelu Vahinkotarkastus
InCar Turku Vätti (Delta) Rieskalähteentie 71, 20300 Turku 0300 247 277 turku.delta@incar.fi Ma-Pe 7.30-17
La 10-14 (vain vahinkotarkastukset)
Toimipistesivu Lasipalvelu Vahinkotarkastus
InCar Uusikaupunki Ylinenkatu 6, 23500 Uusikaupunki 0300 870 557 asiakaspalvelu@tbuki.fi Ma–To 8–17
Pe 8–16
Toimipistesivu Lasipalvelu Vahinkotarkastus
InCar Vaasa Myllärinkatu 18, 65100 Vaasa 0300 247 299 vaasa.klemettila@incar.fi Ma–pe 8-17 Toimipistesivu Lasipalvelu Vahinkotarkastus
InCar Vantaa Airport Ohtolankatu 4, 01510 Vantaa 0300 247 250 airport@incar.fi Ma–Pe 7–18 Toimipistesivu Lasipalvelu Vahinkotarkastus
InCar Vantaa Jaguar Land Rover Koivulehdontie 3 B, 01510 Vantaa 0300 247 245 jlr@incar.fi Ma–Pe 8–16 Toimipistesivu Lasipalvelu Vahinkotarkastus
InCar Ylöjärvi Elovainiontie 15, 33470 Ylöjärvi 0300 247 269 ylojarvi@incar.fi Ma-pe 7-17 Toimipistesivu Lasipalvelu Vahinkotarkastus
InCar Äänekoski Rahastajantie 1, 44100 Äänekoski 0300 247 298 aanekoski@incar.fi Ma-pe 8-16 Toimipistesivu Lasipalvelu Vahinkotarkastus