InCar Oy

Yritys

InCar on vuonna 1991 perustettu autojen vauriokorjaamiseen, maalaamiseen ja huoltoihin erikoistunut yritys, jolla on yli 30 toimipistettä 22 paikkakunnalla, yli 300 työntekijää sekä lisäksi 14 InCar-partnerin valtakunnallinen kumppaniverkosto.

Yhtiön palveluja käyttävät kaikki Suomessa toimivat johtavat vakuutusyhtiöt sekä kuluttaja-asiakkaat. InCar korjaa vuosittain 30 000 autoa.


Henkilöstö


Marko Jussila – InCar Oy

Marko Jussila

Toimitusjohtaja

marko.jussila@incar.fi

Tommi Vatén – InCar Oy

Tommi Vatén

Operatiivinen johtaja

+358 400 707 501

tommi.vaten@incar.fi

Jussi Kattelus – InCar Oy

Jussi Kattelus

Kaupallinen johtaja

+358 50 554 6633

jussi.kattelus@incar.fi

Juha Lehtonen – InCar Oy

Juha Lehtonen

Kehitysjohtaja

+358 40 5922 988

juha.lehtonen@incar.fi

Pasi Tolvanen – InCar Oy

Pasi Tolvanen

Kehitysjohtaja

lasipalvelut

+358 45 632 2016

pasi.tolvanen@incar.fi

Jarkko Salmi – InCar Oy

Jarkko Salmi

Ala-Tikkurila, Airport, Jaguar Land Rover, Klaukkala

040 765 7791

jarkko.salmi@incar.fi

Tino Mäkinen

Espoonlahti, Kivenlahti, Konala

045 274 6422

tino.makinen@incar.fi

Mika Oinonen

Herttoniemi, Kotka, Malmi

040 7623 651

mika.oinonen@incar.fi

Petri Isokyykö – InCar Oy

Petri Isokyykö

Forssa, Turku, Pori

+358 44 243 7445

petri.isokyyko@incar.fi

Jari Virtanen – InCar Oy

Jari Virtanen

Heinola, Hyvinkää, Järvenpää, Lahti

+358 44 737 9195

jari.virtanen@incar.fi

Kari Matikainen – InCar Oy

Kari Matikainen

Joensuu, Kuopio, Lappeenranta

040 743 4486

kari.matikainen@incar.fi

Kari Kaaja – InCar Oy

Kari Kaaja

Hämeenlinna, Jyväskylä, Tampere, Ylöjärvi

+358 40 935 2794

kari.kaaja@incar.fi

Jari Wiman – InCar Oy

Jari Wiman

Oulu, Rovaniemi, Vaasa

+358 50 313 4988

jari.wiman@incar.fi

Elina Montonen – InCar Oy

Elina Montonen

HR-asiantuntija

+358 50 400 1609

elina.montonen@incar.fi

Tytti Lindberg – InCar Oy

Tytti Lindberg

Markkinointi ja viestintä

050 342 6172

tytti.lindberg@incar.fi

Anders Rydman – InCar Oy

Anders Rydman

Palvelupäällikkö

palvelukeskus

anders.rydman@a-test.fi


Hallinnon yhteystiedot

Postiosoite

  • InCar Oy | Hallinto
  • Valimotie 9-11
  • 00380 Helsinki

Taloushallinto

  • taloushallinto@incar.fi
  • kirjanpito@incar.fi

Verkkolaskuosoite

  • Verkkolaskuosoite: 003708297419
  • Operaattori: Basware Oyj
  • Operaattorin välittäjätunnus: BAWCFI22

Jos verkkolaskujen lähetys ei ole teille vielä mahdollista, voitte lähettää paperilaskut uuteen
laskutusosoitteeseemme:

  • InCar Oy
  • PL 933
  • 00026 BASWARE